Ballina Kryesore Ekskluzive/ Kristian Prenga hyn në ring me kengën e Skënderbeut (VIDEO)

Ekskluzive/ Kristian Prenga hyn në ring me kengën e Skënderbeut (VIDEO)

 


Sportisti shqiptar me famë botërore dhe kampioni i Europës në Kick-Box, Kristian Prenga ka hyrë në ring me këngën e Skënderbeut.

“DuaLajm.com” siguron ekskluzivisht videon në të cilën kampioni 26 vjeçar hyn triumfator në ring ende pa e zhvilluar ndeshjen, i shoqëruar nga ritmet e këngës patriotike të Skënderbeut.

Prenga e fitoi ndeshjen që në raundin e parë, duke e hedhur knock-out boksierin meksikan Abraham Pascuale.

Kujtojmë që ndeshja u zhvillua në Niagara Falls, Ontario, Kanada.

“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakÇmenduria e 19 vjeçarit, zhytet në det dhe kap peshkaqenin me duar pa iu dridhur qerpiku (VIDEO)
Artikulli tjetërProtesta kundër pallateve te ish-Parku i Autobusëve, banorët përplasen me policinë (VIDEO)