Ballina Sport Elseid Hysaj larg fushave të blerta, infeksion në rrugët e frymëmarrjes

Elseid Hysaj larg fushave të blerta, infeksion në rrugët e frymëmarrjes

Napoli ka vijuar stërvitjen intensive për sezonin e ri pasi duket se skuadra është në top form por mediat kanë vënë re se një lojtarë tashmë tepër i rëndësishëm mungonte. Bëhet fjalë për mbrojtësin e kombëtares Elseid Hysaj.

Nga një komunikatë që ka dhënë klubi në fjalë mbrojtësi nuk është paraqitur për shkak të problemeve shëndetësore.

Nga deklarata u mësua se Hysaj kishte një infeksion në rrugët e frymëmarrjes të shkaktuar nga virozat e stinës. Por gjithsesi duket se situata nuk është alarmante pasi mbrojtësi pritet të jetë pjesë e fushave të blerta shumë shpejtë.

Hysaj është një nga lojtarë më stabël te skuadra italiane dhe shikohet si një pikë referimi në repartin e mbrojtjes.

Ky është viti i dytë që mbrojtësi shqiptar do të mbaj veshur fanellën e Napolit. Ai u transferua nga skuadra e Empolit në 3 gusht të vitit 2015

Punonin si prostituta në lokalin e natës, ndalohen nga policia 8 shqiptare dhe 3 serbe

Meta pret trupin diplomatik në Tiranë: Integrimi në BE, do të ishte një ngjarje historike…

FOTO/ 23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të Vangjush Dakos

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për qytetin e Kukësit, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pse më ngacmove motrën”, shqiptari vret bashkëatdhetarin, gjykata…

Policia jep detaje rreth arrestimit të Gazmir Xhurxhit, mori 17 milionë duke…

HARTA/ Publikohet lista me “100 Fshatrat Turistike”, spikat Lazarati

Ndahet nga jeta Jonuz Musliu, Meta shpreh ngushëllime

Ndarja nga jeta e komandanti të njohur kosovar, Luan Rama ngushëllime familjarëve

Bënte kërdinë duke vjedhur, arrestohet “skifteri” në Berat

Artikulli paraprakReceta Gatimit/ Tortë Piramidë
Artikulli tjetër“Putin mohon kategorikisht ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhje”, Trump komenton takimin me Presidentin Rus