Ballina Sport FOTO/ Fitorja e Dukës për herë të pestë, kush është futbollisti i...

FOTO/ Fitorja e Dukës për herë të pestë, kush është futbollisti i Kombëtares që e uron i pari

Pas zgjedhjes së Armando Dukës për të pestën herë rradhazi në krye të FSHF-së kanë ardhur urimet e para në drejtim të tij.

Para zgjedhjeve, futbollistët e Kombëtares bënë mjaft bujë në rrjetet sociale duke shprehur haptazi mbështjetjen e tyre për Armando Dukën.

Ka ardhur urimi i parë nga futbollistët e Kombëtares për Presidentin e FSHF-së, Armando Duka.

I pari që ka uruar Dukën është mbrojtësi i Kombëtares sonë, Andi Lila, i cili e ka uruar kreun e FSHF-së përmes një postimi në Instagram.

“Urime President Armand Duka, #youarethebest”, shkruan Andi Lila.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakKapet i arratisuri nga Gjykata e Gjirokastrës, nuk do ta besoni ku ishte futur
Artikulli tjetërHoroskopi i seksit për të gjitha shenjat, ja si janë ato në shtrat