Ballina Sport FOTO/ Portieri i Manchester City merr veten nga ndërhyrja horror e Mane-s,...

FOTO/ Portieri i Manchester City merr veten nga ndërhyrja horror e Mane-s, shihet në fushë teksa stërvitet

SHPËRNDAJE

Ndërhyrja e tmerrshme në fytyrë ku Mane goditi portierin Ederson, gjatë ndeshjes së Premier League, mes Liverpool dhe Manchester City, për fat të mirë nuk ka pasur pasoja të rënda.

Shokët e Portierit i Manchester City, Ederson kanë postuar një foto në rrjet ku shihen dëmtimet që ka marrë në fytyrë dhe qepjet në fytyrë.

Duket se portieri brazilian i City, e ka marrë veten pas dëmtimit të rëndë që mori në ndeshjen e së shtunës me Liverpool, ku “qytetarët” fituan thellë me rezultatin 5-0, pasi është parë të hënën në seancën stërvitore.

Ende nuk dihet nëse do të luajë në ndeshjen e së mërkurës ndaj Feyenord, e vlefshme për ndeshjet në grup të Champions League.

Ndërkohë që “shkaktari” i ndërhyrjes horror është pezulluar për tre ndeshjet e ardshme, por ky vendim mund të diskutohet në ditët në vijim dhe pritet që të zvogëlohet masa e dënimit.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakPër një drekë të shijshme, brokoli me mish pule dhe pana
Artikulli tjetërMartesa me mblesëri, “falimenton” biznesi i Ermal Mamaqit. Zbulohet dokumenti