Ballina Sport FOTO/ Rezutatet e ndeshjeve të Seria A, Inter pas dy muajsh…

FOTO/ Rezutatet e ndeshjeve të Seria A, Inter pas dy muajsh…

Gjatë mesditës së sotme janë luajtur disa prej ndeshjeve të javës së 24 në Seria A.

Në takimet e luajtura janë arritur katër fitore ku ndër të cila pikas ajo mes Interit dhe Bolonjës e cila u fitua me rezultatin 2-1 nga zikaltërit.

Vlen të përmendet fakti se kjo ishte fitorja e parë e Interit pas dy muajsh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakKUJDES! Nëse ju del gjumi natën, mos gaboni të bëni këto veprime!
Artikulli tjetërShkrumbohet nga flakët banesa dykatëshe në Mat, 13 pjestarët e familjes në qiell të hapur