Ballina Sport Gol nga pozicion i pamundur ? Në futboll gjithëçka është e mundur

Gol nga pozicion i pamundur ? Në futboll gjithëçka është e mundur

Të gjithë thonë që ka gjëra të pamundura dhe që mbase sdo munden ti realizojnë dot kurrë ama ja ku kemi një vërtetim që në futboll asgjë nuk është e pamundur.

Një gol fantastik është shënuar në ndeshjen Zelandë e Re – Francë e vlefshme për kampionatin botëror të U20 që po mbahet në Korenë e Jugut.Goli u shënua nga Saint-Maximin me numrin 10. Ndeshja përfundoi me fitoren e Francës.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprak“Bomba dixhitale”, katastrofa që kërcënon mbarë botën
Artikulli tjetërLezhë- Rama ironizon listën e kandidatëve të PD : Me kaq Frroka sa keni, verjani targën Lezhës “Le Frr”