Ballina Sport Iker Casillas në Premier League ?

Iker Casillas në Premier League ?

Liverpooli gjatë verës pritet të shpenzojë rreth 100 milionë funte në blerjen e lojtarëve në merkaton e veres.

Mbrojtësi i Southamptonit, Virgil van Dijk, është një nga lojtarët që tashmë e disa kohë Reds janë duke e ndjekur, ndërsa kartoni i tij kushton 50 milionë funte. Pastaj në listë janë edhe Mohamed Salah i Romës, Nably Keita i Red Bull Leipzig dhe Christian Pulisic i Borussia Dortmund.

Por, sipas The Telegraph, Liverpooli ka shfaqur interesim edhe Kylian Mbappes e Monacos.

Ndërsa së fundmi, edhe Iker Casillas mund t’i bashkohet Liverpoolit.

Spanjolli 36-vjeçar me shumë mundësi do të largohet nga Porto gjatë verës dhe si lojtar i lirë, Reds tashmë ia kanë hapur dyert.

Për Casillas ka oferta edhe nga Kina dhe Turqia.

Për Alex Oxlade-Chamberlain, tashmë e disa kohë skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp janë favorit, ndërsa çmimi i tij është 20 milionë paund.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakIsco – Barcelona, e papritur çfarë ka ndodhur pas titullit të Realit (FOTO)
Artikulli tjetërEMRAT/ Ngjarje e rëndë në Durrës, dy viktima dhe një i plagosur nga një sherr masive me thika