Ballina Sport Java e 20-të e Superligës, FSHF përcakton datat dhe oraret e ndeshjeve

Java e 20-të e Superligës, FSHF përcakton datat dhe oraret e ndeshjeve

Federata Shqiptare e Futbollit, ka përcaktuar së fundmi datat dhe oraret e ndeshjeve, për javën e 20-të të Superligës.

Duka patur parasysh se në mesjavë do të zhvillohet ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve të Kupës, sfidat për javën e 20-t do të luhen në dy ditë, të dielën dhe të hënën.

ava e 20-të e Superiores

18.02.2018, ora 14:00

Laçi- Luftëtari

Kamza- Skënderbeu

Ora 17:00

Flamurtari- Lushnja

Vllaznia- Teuta

19.02.2018, ora 18:00

Partizani- Kukësi

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakUniversitarë, nuk është thjesht çështje pagash
Artikulli tjetërVIDEO/ Gjoks pule me presh dhe finok