Ballina Sport Konfirmohet oferta “e lajthitur” për Cristiano Ronaldon, plot 300 milionë euro

Konfirmohet oferta “e lajthitur” për Cristiano Ronaldon, plot 300 milionë euro

Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Real Madridi, spekulimet sa vijnë e rriten.

Mediat u bënë disa ditë që përmendin skuadra të ndryshme se ku mund të filloj një aventurë të re .

Ky lajmë duket se po bën xhiron  e botës ndërkoh që tashmë një klub kinez ka vendosur që të bëjë një ofertë të çmendur për sulmuesin. Plot 300 milion euro për transferimin e yllit portugez dhe ky fakt duket se është konfirmuar dhe nga agjenti lojtarit Jorge Mendes.