Ballina Sport Messi pjesë e Realit si lojtar rezervë, ja deklarata që po bën...

Messi pjesë e Realit si lojtar rezervë, ja deklarata që po bën xhiron e botës

SHPËRNDAJE

Marco Asensio ka shokuar me deklaratën e tij ditën e sotshme. Mesfushori i Real Madridit, është vënë në qendër të vëmendjes pasi ai ka deklaruar se 5 herë fituesi i “Topit të Artë” Lionel Messin nuk mund të zë një vend në formacionin e ligës së kampionëve evropian.

Mediat raportojnë se mesfushori beson se Messi nuk do arrinte të zinte një vend në formacionin e Real Madridit. 

“Ekipi është i mirë kështu siç është. Nëse mbetemi kështu si jemi, jemi perfekt. Messi nuk do të kishte vend në ekipin aktual të Realit do të ishte te stoli rezervë…”, u shpreh Asensio

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakJa përse nuk i akuzojnë më Basha e Berisha, ambasadorët e huaj. Flet aleati i Ramës
Artikulli tjetërLali Eri nuk krahasohet dot me Edi Ramën, Veliaj thurr lëvdata kryeministrit