Ballina Sport Rrjetet sociale burim të ardhurash për Neymar, ja shuma e majme që...

Rrjetet sociale burim të ardhurash për Neymar, ja shuma e majme që fiton ai

Së fundmi është zbuluar, se një tjetër futbollist që fiton shuma të majme, është dhe Neymar.

PSG, e paguan futbollistin konkretisht me rreth 36.8 milionë euro në vit, shumë kjo tepër e kënaqshme.

Mirëpo mësohet se futbollisti i talentuar, fiton 34 milionë euro nga rrjetet sociale.

‘Le Parisien’ ka zbuluar, se rrjetet sociale të tij me 187.2 milionë followers, janë burim i pastër fitimesh për Neymar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakFlet doktori shqiptar: Si të luftojmë obezitatin me çajin çudibërës
Artikulli tjetërFacebook krijon algoritmin që zbulon se kush është i varfër e kush i pasur