Ballina Sport Surprizon Sançez, refuzon Bayernin dhe Chelsea për…

Surprizon Sançez, refuzon Bayernin dhe Chelsea për…

SHPËRNDAJE

Alexis Sanchez më në fund ka vendosur që të transferohet tek Manchester City.

Sulmuesi kilian që ka kontratë edhe një vit me Arsenali, do të bashkohet sërish me Pep Guardiolan, pasi që të dy ishin tek Barcelona, ndërsa tani tek ‘Qytetarët’.

Arsenali kishte këmbëngulur që mos ta shes Sanchezin tek rivali i tyre në Premier Liga, pasi ndër vite Manchester City ka transferuar yjet e tyre si, Kolo Toure, Emmanuel Adebayor, Samir Nasri, Gael Clichy dhe Bacary Sagna, transmeton ORAinfo.

Por, kiliani ka bërë me dije se nuk e dëshiron transferimin tek asnjë skuadër tjetër, përveç se tek skuadra që menaxhohet nga Guardiola, kështu duke refuzuar interesimin e Chelseat dhe Bayern Munichut.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakMeta sulmon ashpër Ramën dhe: I njoh sa trima janë, njëri veshi fustan grash kur iku në Greqi
Artikulli tjetërRuçi i përgjigjet Metës: Nëse incidenti ka ndodhur për një vijë uji, të mos e politizojmë