Ballina Showbiz Taulant Xhaka në një lidhje të re dashurie, shikoni postimin e tij...

Taulant Xhaka në një lidhje të re dashurie, shikoni postimin e tij të fundit

Taulant Xhaka, futbollisti me origjinë shqiptare duket se po i shijon pushimet në maximum pasi këtë gjë e tregon dhe fotoja e postuar në rrjetet sociale. Në postimin e fundit të futbollistit, ai hedh dyshimet për një lidhje të re dashurie ndërsa ka shkruar “N” me një zemër teksa shijon perëndimin e diellit.