Ballina Kryesore “Lamtumirë Roma”, Totti var këpucët në gozhdë, lot në stadium (Video)

“Lamtumirë Roma”, Totti var këpucët në gozhdë, lot në stadium (Video)

Françesko Toti i ka dhënë sot lamtumirën Romës dhe tifozerisë së kësaj skuadre fanellën e të cilës nuk do ta veshë më dhe që e ktheu në “flamurin” e fundit të futbollit italian.

Toti ka qenë shumë i mallëngjyer gjatë fundit të ndeshjes, duke u përlotur gjatë ceremonisë , të organizuar enkas për të. Presidenti Palota i dorëzoi atij një fanellë të vendosur në kornizë, për të treguar vlerësimin që ka klubi për të, ndërsa edhe futbollistët me të cilët ai ka luajtur për shumë vite si De Rosi apo Florenzi mbanin lotët me vështirësi.

Më pas, lojtari i emocionuar bëri xhiron e fundit të pistës para tifozëve që e kishin për shumë vite idhull, ndërsa pjesa më e madhe e tyre thërrisnin të përlotur emrin e legjendës së futbollit italian.

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprak“Ermal Mamaqi, marto Ardi Daullxhiun!”, thirrja e Ilir Metës dhe Bes Kallakut
Artikulli tjetër“Baftjar, je super i paparë!”, Ilir Meta i papërmbajtshëm, shikoni si ia merr valles me Bes Kallakun (VIDEO)