Ballina Sport VIDEO/ Aksioni më i bukur i të gjitha kohërave, Neymar dhe Mbappe...

VIDEO/ Aksioni më i bukur i të gjitha kohërave, Neymar dhe Mbappe të papërmbajtshëm

Paris Saint German ka poshtëruar skuadrën e Rennes, duke e mposhtur me rezultatin 1-6.

Dy lojtarët e PSG, Neymar dhe Mbappe kanë qenë më në formë se kurrë. Shpejtësia e Neymar është vërtetë marramendëse.

Braziliani ishte në formë të jashtëzakonshme dhe këtë e tregoi tek goli i tretë ku PSG-ja ndërtoi një aksion të frikshëm.

Ndeshja e luajtur ishte e vlefshme për “Kupën e Francës”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakDoli mënyra e thjeshtë për seks të sigurtë, jo më prezervativi “i bezdisur”
Artikulli tjetërKëto 3 gënjeshtra shkatërrojnë një lidhje