Ballina Kryesore VIDEO/ Debutimi i Ronaldos me Juventusin në Champions, ndodh e pabesueshmja

VIDEO/ Debutimi i Ronaldos me Juventusin në Champions, ndodh e pabesueshmja

Po luhen në këto momente ndeshjen e Ligës së Kampioneve, mes tyre dhe Valencia me Juventusin.

Ajo që pritej me interes ishte debutimi i Ronaldos me Juventusin, por duket se nuk për portugezin nuk ka shkuar gjithçka si duhej.

Ish-ylli i Real Madrid u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 30-të.