Ballina Sport VIDEO/ Goli i portierit të Beneventos në minutën e fundit “çmend” tifozin...

VIDEO/ Goli i portierit të Beneventos në minutën e fundit “çmend” tifozin e Milanit, shihni reagimin e tij epik

SHPËRNDAJE

Ishte e paparashikueshme ajo që ndodhi gjatë ndeshjes së djeshme në Serie A mes Milanit dhe Beneventos.

Kur ishte minuta e ’95 e takimit dhe Milani dukej se ishte mbyllur ndeshja, ndodh e paimagjinueshmja: Portieri i Beneventos shënon gol me kokë në minutën e fundit të ndeshjes, duke barazuar shifrat.

Por reagimi i tifozëve milanistë pas këtij barazimi “turpërues”, ka qenë njëri më epik se tjetri.

Një komentator, por njëkohësisht dhe tifoz i çmendur i Milanit, Tiziano Crudeli, nuk mund t’i besonte dot syve në momentin kur portieri i Beneventos barazon rezultatin, duke i dhënë pikën e parë në kampionat.

“Edhe portieri ju shënoi gol me kokë. Shkoni në shtëpi, shkoni në shtëpi! E pabesueshme, 2 me 2”, ishin disa fjalët e Crudelit, i cili e përjetoi mjaft rëndë këtë gol.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakShkollat më të mira të biznesit në Europë, kryeson përsëri Anglia
Artikulli tjetërUnë e vrava Bob Marley-n, rrëfehet agjenti i CIA