Ballina Sport VIDEO/ “Jashtëtokësori i jashtëzakonshëm”, shihni çfarë bën Lionel Messi në stërvitje

VIDEO/ “Jashtëtokësori i jashtëzakonshëm”, shihni çfarë bën Lionel Messi në stërvitje

Pa dyshim që Lionel Messi është një nga futbollistët më të mirë dhe më të vlerësuar të të gjithë kohërave.

Që prej të hënës kanë nisur përgatitjet për takimin e ardhshme kundër Eibar, ku “jashtëtokësori” Messi, është shfaqur i jashtëzakonshëm duke kryer veprime akrobatike, të cilat duhet theksuar që nuk janë në stilin e tij.

Barcelona do të luajë të shtunën në transfertë ndaj Eibar, ku katalanasit vijnë pas dy barazimeve rresht në “La Liga”.

Por pavarësisht rezultateve të dy takimeve të fundit, Barcelona kryeson renditjen me 7 pikë më shumë se Atletico Madrid i vendit të dytë dhe 16 pikë më tepër se rivalët e tyre të përjetshëm, Real Madrid.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook