Ballina Sport VIDEO/ Pogba i jep leksione Blind për mbajtjen e topit, shikoni si...

VIDEO/ Pogba i jep leksione Blind për mbajtjen e topit, shikoni si tallet francezi në mes të ndeshjes

SHPËRNDAJE

Franca fitoi ndaj Hollandës bindshëm me një rezultat 4:0. Duket se Francezët e kanë shpartalluar e tallur skuadrën Hollandeze. Dikur një skuadër e madhe, sot Franca me Pogba i jep leksione se si triblohet topi. 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakFOTO +16/ Xhesika Ndoja uron festën e Kurban Bajramit me një foto provokative
Artikulli tjetërDhuna në familje/ Arrestohen 3 persona brenda 24 orëve nga Policia e Tiranës