Ajo është femra e cila ka mahnitur vilën e ishullit të Dashurisë.

Dhe Megan Barton-Hanson provoi pse, ndërsa ajo bëri një set fotosh për faqen e modelimit Sixty 6 Magazine.

Megan nuk dukej paksa sensacionale në çastet mahnitëse pasi të brendshmet rozë ishin vetëm për të mbrojtur modestinë e saj me zemrat e vendosura strategjikisht.

Ajo shfaqet sportive me një palë syze dhe me bikini rozë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1651″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook