Ish-kryeministri nëpërmjet një postimi në Facebook ka komentuar për fishkëllimat e të rinjve kundrejt Ramës.

Sali Berisha u shpreh se kjo ishte një pritje e merituar për Noriegën nga të rinjtë. Ai e krahasoi këtë rasti, njësoj si 27 vjet më parë Adil Çarçanit.

Postimi i Sali Berishës:

Te rinjte fishkellima Rames sot, njesoj si 27 vjet me pare Adil Çarçanit!

Pritje e merituar per Noriegen nga te rinjte, te cileve u mbylli dyert e universiteteve dhe u dha per alternative marjuanen dhe kokainen. sb

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook