Ballina Galeri Aeroplani luksoz që kushton 100 milionë dollarë

Aeroplani luksoz që kushton 100 milionë dollarë

Shumë shpejtë pritet që të ngrihet në fluturim aeroplani më luksoz që është ndërtuar nga dora e njeriut .Ai u prezantua nga kompania Airbus dhe brenda tij gjendet një panoram përmes të cilës mund të shihet qielli.

no images were found

Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakMisioni 10 orësh i zjarrëfikësve, nxjerrin krokodilin gjigand nga kanali (FOTO)
Artikulli tjetërDisa ushqime të cilat mbrojnë shikimin tuaj