Rear view of girl walking towards school door

Pasi denoncoi rastin e zhdukjes së vajzës së saj 15-vjeçare, nëna ka mbetur e shokuar nga rrëfimi i vajzës kur u gjet nga policia.

Vajza e mitur ka rrëfyer në polici se jo vetëm është larguar me dëshirë nga shtëpia e saj, por ka qenë dhe në shoqërimin e një 17-vjeçari.

Njoftimi i policisë

Më datë 02.01.2018 shtetasja F.R, vjeç 40, banuese në Tiranë, kallëzon se është larguar nga banesa vajza e saj e mitur K.R, vjeç 15, ku është gjetur e cila deklaron se është larguar me dëshirën e saj me shtetasin e mitur E. SH, vjeç 17, banues në Tiranë. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook