[ngg_images source=”galleries” container_ids=”461″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Einxhel Shkira poston në Instagram foto nga një party, ku shfaqet mjaft joshëse dhe në një moment “intim” me shoqen e saj

Prezantuesja bukuroshe njihet tashmë si një nga femrat më seksi dhe të përfolura të botës së ekranit shqiptar, shpesh pjesë e lajmeve rozë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar shpesh foto nga jeta e saj private. Këtë herë Einxhel ka habitur fansat e saj ku shfaqet duke shkëmbyer puthje me bjonden Silvia Lazimi në një lokal të qytetit.

Të dyja të veshur me të zeza me fund të shkurtër, në foto ngrihen pikpyetje mbi lidhjen e tyre të ngushte, shoqe apo…!

Dje moderatorja ka patur dhe ditëlindjen ku e ka festuar me shoqet e saj të ngushta në Amsterdam.

“Unë dua të falënderoj vajzat e mia të bukura që e bënë ditëlindjen time jo vetëm argëtim, por më të veçantën dhe të paharrueshmen”, shprehet moderatorja Einxhel Shkira.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook