Një aksident është regjistruar vetëm pak minuta më parë në Tiranë, ku një makinë është përplasur me një motorr.

Ngjarja ka ndodhur në autosradën Tiranë-Durrës në rrugën dytësore, ku një makinë dhe një motorr janë përfshirë në një aksident rrugor.

Sipas burimeve, i përfshirë në këtë aksident shihet edhe ish-banori i Big Brother, Elsamed Senaj dhe një i moshuar i cili drejtonte motorrin.

Fatmirësiht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por nuk dihet nëse ish-banori ka qenë duke drejtuar makinën e përfshirë në aksident apo është thjesht një dëshmitar.

Kujtojmë se Elsamedi është një ndër banorët e edicionit të fundit të ‘Big Brother’ dhe pas kësaj tani ai është reper me famë më të madhe.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1242″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook