Duket se pas zërave të shumtë për një version VIP të ‘Big Brother’, projekti ka marrë një trajtë më konkrete.

Së fundmi televizioni Top Channel, ka publikuar një video promovuese të spektaklit të shumëpritur dhe ka zbuluar gjithashtu dhe se nën drejtimin e cilit mderator do të jetë.

Mesa duket Ledion Liço do të jetë prezantuesi i spektaklit, duke mos lënë vend për dyshime se do të drejtohet nga Arbana Osmani.

Në videon në fjalë thuhet se programi do të fillojë së shpejti, por nuk jepet një datë e saktë.

 Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook