Një 15 vjeçar u tërhoq zvarrë nga një bandë dhe u rrëzua brutalisht për vdekje.

Sipas policisë, i riu mund të jetë viktimë e një rasti tragjik të identitetit të gabuar që përfshin një video seksi, dhe tani udhëheqësit e bandës kërkojnë falje në rrjetet sociale.

Video është publikuar në Instagram nga një reper amerikan, i cili është sulmuar nga fansat në komente pas pamjeve të rënda që kishte shpërndarë.

Hetuesit besojnë se 15 vjeçari Lesandro Guzman-Feliz mund të ketë ngatërruar me një burrë tjetër në një video me seks që është hedhur online, përpara se të therej jashtë Zesarina Grocery në orën 11.40 të mërkurën.

Nëna e tij, Leandra Feliz, 48-vjeç, e përshkroi djalin e saj si një fëmijë “i ëmbël” pa lidhje me bandat dhe që e kishin regjistruar në një program NYPD për t’u bërë oficer policie.

“Ëndrra e tij në të ardhmen ishte të bëhej një detektiv, Që kur ishte pesë vjeç, më tha; mami, dua të jem polic”, ‘, tha ajo për New York Post.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook