Një çift i cili po udhëtonte në avion panë një shfaqje të papritur dy rreshta prapa ku çifti që ishte ulur aty po kryenin marrëdhënie seksuale.

Video u publikua në Twitter nga Kiley Tully e cila shkruan: Nëna ime dhe babai u nisën për një udhëtim të qetë në Meksikë ndërkohë që më dërguan këtë.

Në video, burrë e grua mbajnë një telefon dhe filmojnë çiftin prapa tyre.

Nga pamjet e filmuara duket se asnjë nga pasagjerët e tjerë nuk e ka parë atë që po ndodh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook