Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një video ku sulmon premtimet elektorale të Edi Ramës.

Pak minuta më parë Berisha shpërndau një video në rrjetin e tij social “Facebook”, ku shkaqet kryeministri Edi Rama së bashku me kryebashkiakun e Kavajës gjatë fushatës elektorale në qershor të vitit 2017.

Në video shifet inspektimi i Ramës dhe kreut të Bashkisë së Kavajës duke inspektuar punën në port.

Në vijimësi të videos shihet gjendja aktuale e portit të Kavajës.

“Video/ Ja 3 milione eurot e Rames per Kavajen. Shihni ku eshte katandisur projekti elektoral sot! Sb”, shkruan Berisha.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook