Moderatorja e emisionit “Pasdite në Top Channel”, Jonida Shehu është larguar nga Top Channel.

Lajmërimin e bën vetë moderatorja ku thotë se nuk do jetë më pjesë e stafit dhe se ky vendim është i pakthyeshëm.

U ndjeva e papërshtatshme për të vazhduar punën aty. Ky vendim është i pakthyeshëm.”-shprehet Jonida.

Top Channel” ka njoftuar se mardhënia me moderatoren është prishur ditën e sotme, ku nënvizion se sjellja jo profesionale e saj çuan deri në largimin nga emisioni.Gjithashtu është shtuar se “Top Channel” do të ndjekë të gjitha rrugët ligjore  dhe kërkesën për dëmshpërblim për prishje të imazhit të televizionit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook