Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa e cila gjithashtu na ka bere krenarë jashte vendit, me talentin e saj ku po shkelqen ne Itali, nuk nguron qe levizjet dhe kercimet e saj provokuese ti ndaje ne rrjetet sociale si pjese e punes qe ka.

Por sigurisht qe kritikat e thumbimet nuk i mungojne nga fansat qe e ndjekin.

Njëra prej tyre e ka ofenduar keq Klaudian, por kjo e fundit nuk ja ka lënë mangut por në fund i ka bërë edhe një kompliment me “spec”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook