Disa ditë më aprë qarkulloi lajmi se këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, është shtruar në psikiatri.

Sipas mediave të huaja, aktorja e këngëtarja e famshme po kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj dhe për t’u përmirësuar u detyrua të shtrohej në psikiatri.

Madje thuhej se edhe martesa e saj ishte në krizë. Por mesa duket këto nuk qenkan të vërteta, pasi në postimet e bëra së fundmi në “Instagram”, Miley shfaqet mjaft mirë

Cyrus ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” foto ku shfaqet mjaft tërheqëse me rroba banje.