Gazetari transgresiv, Bledi Mane, ka shpërthyer në kuptimin e plotë të fjalës kundër 5 gjyqtarëve, të cilëve u përmend emrat dhe pasuritë, pasi kanë kaluar në sitën e vettigunt.

Ai i cilëson gjyqtarët si mëkatarë që kanë vjedhur drejtësinë duke bërë pazare me kriminelët.

Nga Bledi Mane
UA SHKËRDHEFSHA PASURITË O NDYRËSIRA!
Klithmë lebetitëse për drejtësinë shqiptare-
Vetëm 5, vetëm 5 prej tyre kanë kaluar deri tani në sitën e vetting-ut dhe ulërisni. Ulërisni e bërtisni o milet i lodhur e i raskapitur sepse bashkë me padrejtësitë, këta mysybetër paskan bërë gjëmën.

Lexoni me kujdes çfarë pasurie paskan akumuluar këta mëkatarë gjykatës e prokurorë duke të vjedhur ty drejtësinë dhe duke bërë pazare me kriminelët :

1./ Fatos Lulo, gjykatës kushtetues paska 510 milionë lekë cash, 2 apartamente dhe 1 zyrë në Shqipëri, 3 makina dhe 1 vilë në Kanada.

2./ Besim Trezhnjeva, gjyqtar i Apelit në Durrës paska 340 milionë lekë cash, 4 apartamente dhe 3 makina.

3./ Besa Nikëhasanaj, prokurore e rrethit gjyqësor Shkodër paska 270 milionë lekë cash, 3 apartamente, 1 dyqan dhe 2 makina.

4./ Vitore Tusha, gjykatëse pranë GjL Tiranë paska 360 milionë lekë cash, 2 apartamente dhr 2 automjete.

5./ Altina Xhoxhaj, gjykatëse kushtetuese paska 470 milionë lekë cash, 2 apartamente dhe 2 automjete…

Deri tani janë skanuar vetëm 5, vetëm 5 dallaveraxhinj. Vetëm këta të pestë kanë të akumuluara 1 miliardë e 950 milionë lekë si dhe 14 apartamente dhe 12 makina…Imagjinoni kur të kalojnë në vetting 680 gjykatës e prokurorë???

LEXO EDHE:  +18/ "Këlysh k*rve, kalo njëherë nga Selvia, do t'i shkul dhëmbët me pinca...", Bledi Mane kërcënohet pas ofendimeve ndaj gazetares

Pasuri të frikshme, frikë rënqethëse!

Donald Lu, ku je mor burrë të vi të të puth në ballë!!!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook