Një grup të rinjsh kanë protestuar para ambienteve të Parlamentit ditën e sotme.

Me pankarta në duar ata kanë sjellë edhe njëherë në kujtesë për të gjithë shqiptarët audio-përgjimin mes vëllait të ministrit të Brendshëm dhe trafikantit.

Rreth 15 të rinj kanë qëndruar për 30 minuta me një pankartë në dorë ku shkruhej “O pasha ç’u bë me mallin tim”.

Edhe pse i policia i la të protestonin të rinjtë, u mori shënim emrat e tyre megjithatë nuk ka shoqëruar asnjë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook