Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, është mjaft e njohur për fotografitë “hot” që publikon në profilin e saj në “Instagram”.

Ada Deda së fundmi ka “çmendur” ndjekësit e saj, teksa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me rroba banje.

Modelja nuk e ka problem aspak që të ekspozojë format e saj trupore, e një gjë të tillë e ka bërë duke postuar fotot me bikini, të cilat u pëlqyen dhe komentuan nga fansat e saj.