Një 19-vjeçare nga Fieri ka denoncuar të dashurin e saj me të cilin ajo bashkëjetonte, pasi ky i fundit e ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht.

Sipas policisë, janë referuar në Prokurorinë e Fierit materialet ndaj shtetasit D.Ç., 23-vjeç, i cili ka dhunuar shtetasen 19-vjeçare me iniciale, E.Gj.

Njoftimi i policisë
Më datë 18.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin D.Ç, vjeç 23, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses E.GJ, vjeç 19. Neni 130/a/1 i Kodit Penal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook