Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur fjalimit të kryeministrit në Asamblenë e PS për suksesin në 100 ditët e para të qeverisjes.

Vasili shprehet se anabizimi ishte e vetmja reformë e suksesshme e Kryeministrit.

Postimi i Petrit Vasilit

Kanabizimi e vetmja reforme e suksesshme Kryeministrit.

Kryeministri ka lajthitur përfundimisht.

Nuk qeveris dot dhe keput dengla per opoziten.

Droga eshte sheshit, krimi vret perdite, investime as te huaja dhe vendase nuk ka. shendetesi ne kaos,papunesia eshte tmerr.

Kemi nje fjalaman te paafte qe urren vendin dhe qurrepset per karrigen.

Shqiperia s’ka as kryeminister as qeverisje.

Ky kryeminister ka urryer cdo konsensus.

Shqiperia gezonte per reformen ne drejtesi me 140 vota ndersa ky qante.

Vetem Rama e pengoi dhe e pengon reformën ne drejtesi.

Kanabizimi e vetmja reforme e sukseshme e Kryeministrit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook