Çdo ditë që kalon, fama e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora po rritet gjithnjë e më shumë.

Së fundmi, këngëtarja ka qenë e ftuar në BBC në Londër mjaft porovokuese. E veshur me një stil pranveror në temperatura mjaft të ulëta, ka bërë që Rita të tërheqë shumë vëmendjen e fansave të saj të cilët e kanë rrethuar për ta fotografuar.

Teksa të gjithë i kanë bërë foto, njëri nga fansat i ka prekur gjoksin dhe këngëtarja është ndjerë shumë në siklet nga ky gjest.