Së fundmi edhe Era ka prezantuar veturën e saj të bardhë e që duket të jetë shumë e shtrenjtë.

Era Istrefi është padyshim njëra ndër këngëtaret më të famshme në estradën shqiptare, por që ka vazhduar suksesin e saj edhe në arenën ndërkombëtare.

Deri më tani keni pasur mundësi të shihni shumë yje të njohura teksa prezantojnë jetën e tyre luksoze, veshjet firmato e veturat super të shtrenjta.

Era nuk harron të prezantojë edhe makinën e saj luksoze, madje i ka vendosur dhe emer duke e quajtur “beba” e saj.

Kujtojmë se “No I Love You’s”, është projekti i fundit nga Era, këngë kjo e cila po pëlqehet shumë dhe jo vetëm nga shqiptarët por edhe nga të huajt.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook