Një i ri nga Tirana është befasuar teksa ka dalë në mesnatë në ballkon me atë që ka parë në mes të rrugës.

Ai ka parë disa të rinj në mes të rrugës që sillen çuditshëm dhe në një moment bëjnë pompa në një nga rrugët e Kinostudios në kryeqytet.

Më pas të rinjtë mblidhen bashkë për të diskutuar, një gjë e pazakontë kjo e cila e ka habitur djalin që i ka filmuar dhe shpërndarë videon në rrjetet sociale.

Mbase të rinjtë kanë dashur të sfidojnë temperaturat… Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook