[ngg_images source=”galleries” container_ids=”404″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Aakansha Kumari një 16-vjeç are nga India ka shkruar në spital me kriza të forta në stomak.

Prindërit e saj menduan se mund të ishte thjesht një helmim ushqimi, por nuk ka rezultuar kështu.

Krizat e vajzës sa vinin dhe shtoheshin, ndaj mjekët e kanë futur në sallën e operacionit. Operacioni ka zgjatur rreth katër orë dhe nga stomaku i vajzës janë nxjerrë dy kilogramë flokë duke befasuar mjekët që kryen ndërhyrjen.

Prindërit kanë thënë se nuk e dinë dhe as se nuk e kuptojnë se si është gjetur një sasi aq e madhe në stomakun e vajzës së tyre.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook