Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur pranë një mbikalimi.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga vendi i ngjarjes që tregon makinën e përmbysur.

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Tjetër aksident në autostradën Tiranë-Durrës këtë të hënë. Makina kthehet në gomat përpjetë. Nuk dihet nëse ka të lënduar. #udhëtonimekujdes

Gepostet von JOQ Albania am Montag, 7. Mai 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook