Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Indi, ku një person ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Një video amatore ka filmuar momentin tragjik, ku një kalimtar që po kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën, është përplasur për vdekje nga një automjet që po ecte me shpejtësi të madhe, shkruan “DuaLajm.com”

Ngjarja ka ndodhur në Indi dhe pamjet janë regjistruar nga një dëshmitar okular në vendngjarje, Anirudha Mohapatra.

Burri ka humbur jetën në vend pas përplasjes horror, e cila e hodhi disa metra në ajër, e më pas i kaloi mbi trupin e tij.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook