Paris Saint German ka poshtëruar skuadrën e Rennes, duke e mposhtur me rezultatin 1-6.

Dy lojtarët e PSG, Neymar dhe Mbappe kanë qenë më në formë se kurrë. Shpejtësia e Neymar është vërtetë marramendëse.

Braziliani ishte në formë të jashtëzakonshme dhe këtë e tregoi tek goli i tretë ku PSG-ja ndërtoi një aksion të frikshëm.

Ndeshja e luajtur ishte e vlefshme për “Kupën e Francës”.

https://youtu.be/oa8Bu1SALnY

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook