Një nga astrologet e famshme në vendin tone Meri ka folur për parashikimin e yjeve për muajin Tetor 2017. Shenjat problematike që kanë një muaj me vështirësi, por ky është dhe muaji i fundit i vështirësive për shenjat e mëposhtme.

Dashi, Peshorja, Gaforrja, Bricjapi.

Ajo ishte e ftuar në në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan, ku foli mbi shenjat që hasen me telashe gjatë muajit vjeshtor që jemi. Më shumë detaje jep në videon e mëposhtme, astrologjia e njohur shqiptare, zonja Meri.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook