Modelja shqiptare, Aurela Hoxha ka promovuar koleksionin më të fundit të rroba banjove.

Aurela Hoxha ka postuar një video në rrjetin e saj “Instagram'”, ku promovon koleksionin e ri të të brenshmeve të plazhit.

Mesa duket se gjatë xhirimeve, diçka ka shkuar keq dhe modelja është rrëzuar keq, duke u shfaqur në pozicione jo fort të këndshme.

Mirëpo, Aurela duket se e ka marrë tepër me sportivitet, madje ka thënë se ajo rënie ka të bëjë me të punuarit fort dhe e ka shoqëruar videon me ’emoji’ duke qeshur.

 

🌸 new collection @aurelahoxhaswim 🌸 #iscoming Ps #workhard 😂😂😂😂

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook