Noizy dhe Fero janë dy nga reperët më të komentuar të momentin, por kohët e fundit kemi parë një situatë mjaft të tensionuar mes tyre.

Besohet se shkak i kësaj situate ka qenë kënga më e re e Feros e titulluar “Veni 1” që duket të jetë një “kundërsulm” për Noizy-n.

Në mes të këtij ‘sherri’ ka hyrë dhe këngëtarja e famshme Baby Gee e cila ka dy fjalë për Feron dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një video ku dëgjon këngën “Kadale kadale” të Noizy-t.

“Krejt e DIN
Personalisht unë kështu mendoj!
Kur ai (Noizy) bënte muzikë, ti ishe akoma në bo*et e babit!”, shkruan Baby Gee.

Kujtojmë se pak kohë më parë Fero dhe Baby Gee ishin miq të ngushtë, ku këngëtarja ishte pjesë e labelit OnRecords”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook