Aaron Voos, nga Laramie, në Wyoming, SHBA, ishte në makinë me djalin e vogël dhe po ktheheshin drejt shtëpisë.

Gjatë kësaj kohe, at kanë filmuar këto pamje të pabesueshme të një tornadoje që prek tokën dhe i afrohet banesave.

Burri menjëherë ka njoftuar gruan, që ishte në shtëpi me djalin e tyre të madh, duke i thënë të merrnin makinën dhe të largoheshin nga shtëpia.

Zyra e sherifit ka shpjeguar që pavarësisht se ishte një tornado shumë e fortë (F3-F4), nuk ka pasur të plagosur apo dëme të rënda.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook