Një mace e mbuluar me tatuazhe, është bërë hit në internet dhe po bën xhiron e botës.

Në videon e publikuar nga Live Leak, do të shihni se si një mace me qëndrim gangsteri, është e mbushur me tatuazhe.

Nga videoja mund të shihet se pronari është i fiksuar pas maces, pasi edhe ai është i mbushur me tatuazhe dhe ata janë mjaft të ngjashëm me të maces.

Nuk dihet se kush është pronari i maces, por pas shpërndarjes videoja po bën xhiron e botës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook