Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video me pamje të një charteri privat në Rinas.

Sipas tij, me këtë avion privat ka udhëtuar bashkëshortja e kryeministrit, znj.Linda Rama.

Pamjet janë filmuar në datën 9 korrik në Rinas.

Statusi i plotë
Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 15. August 2018